HR manager

Grad Zagreb, Croatia

O nama

DECODE je softverska agencija, specijalizirana za razvoj kompleksnih softverskih rješenja koja posluje u 8 država, sa sjedištem u Radničkoj ulici u Zagrebu. Fokus nam je razvoj top-tier softverskih sustava koji ostvarujemo u suradnji s vrhunskim međunarodnim inženjerima. Razvijamo softver za različite niše i industrije, a posebno nam leže IoT, Fintech, telekomunikacijske aplikacije, društvene mreže i različita kompleksna enterprise rješenja.

Klijenti su nam dijelom inovativni startupi, a dijelom etablirane globalne tehnološke firme. Ukratko, raznolikih novih izazova ne nedostaje.

Nešto o nama u brojkama – 7 godina postojanja, 30 zaposlenika (od kojih je 1 doktor znanosti), 90% prihoda ostvarujemo na zapadnim tržištima i radi kontinuiranog rasta u potrazi smo za novim vrhunskim inženjerima.

Tvrtka smo koja cijeni želje zaposlenika za stalnim napretkom, drži do obećanja prema zaposlenicima i kroz razne benefite nagrađuje trud svojih zaposlenika.

Opis posla

Trebamo novog člana tima koji će pomoći našem CTO-u učiniti naše developere sretnima i zadovoljnima te nam pomoći implementirati procese upravljanja ljudskim potencijalima. Ponosni smo na pozitivnu atmosferu u kojoj se članovi tima podržavaju, uče novim vještinama te međusobno pomažu s taskovima - a upravo to očekujemo i od tebe.

  • provođenje „end to end“ procesa zapošljavanja s naglaskom na korištenje alata poput online izvora i društvenih medija
  • upravljanje oglasima za posao i traženje inovativnih načina pristupa pasivnim kandidatima
  • upravljanje društvenim mrežama sa ciljem employer brandinga
  • unaprjeđenje procesa zapošljavanja u smislu poboljšanja točnosti i smanjenju vremena potrebnog da se popune otvorene pozicije
  • komunikaciju s kandidatima te pravodobno i profesionalno pružanje povratnih informacija
  • proaktivno upravljanje bazom kandidata
  • aktivnu koordinaciju i održavanje dobrih odnosa s fakultetima, portalima za zapošljavanje, agencijama za zapošljavanje i ostalim interesnim skupinama, sudjelovanje na sajmovima poslova
  • koordinacija internih i eksternih edukacijskih programa
  • praćenje zadovoljstva djelatnika
  • redovito izvještavanje
  • priprema i ažuriranje evidencija o zaposlenju, osiguravajući točnost podataka o zaposlenima
  • održavanje ostale dokumentacije vezane za HR i stvaranje izvještaja

Uvjeti

  • minimalno viša stručna sprema
  • iskustvo u selekcijskim procesima
  • visoka razina odgovornosti i organizacijskih vještina
  • visoka razina komunikacijskih i interpersonalnih vještina
  • aktivno korištenje engleskog jezika (u jeziku i pismu)
  • izvrsno poznavanje rada na računalu (Office, Google Apps, E-mail komunikacija)
  • etičnost i sposobnost izgradnje i održavanja kvalitetnih odnosa unutar HR-a i operativnog tima
  • iskustvo u pisanju i uređivanju teksta natječaja za posao i objavljivanju istog
  • iskustvo u korištenju društvenih mreža i komunikaciji s potencijalnim kandidatima putem internetskih platformi za posao (poželjno LinkedIn)

Što nudimo

  • plaću između 6.000 i 9.000 kuna NETO, ovisno o tvom iskustvu i znanju
  • 2.500 kuna božićnice
  • laptop
  • individualne razgovore svakih 3 mjeseca s jednim od osnivača tvrtke gdje ćete zajedno raditi na tvojem karijernom usavršavanju
  • klizno radno vrijeme – na posao dolaziš između 08:00 i 10:00, a odlaziš između 16:00 i 18:00, kako ti odgovara
  • opušten rad bez stresa u ugodnoj, timskoj atmosferi
  • rad sa kvalitetnim i visoko obrazovanim ljudima
  • rad u tvrtki s dobro osmišljenom organizacijom posla i razvijenim sustavom mentorstva
  • mogućnost daljnjeg usavršavanja

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije